trampki

Trampki do sukienki

Trampki to tylko pozornie sportowe buty dla nastolatków. W rzeczywistości można je zobaczyć na nogach ludzi w każdym wieku. Są uniwersalnym rodzajem obuwia, noszonym na co dzień, ale także przy większych okazjach. Pasują do zwiewnej letniej sukienki, a także lekkiej jesiennej kurtki i jeansów. Klasyczne trampki w szafie ułatwiają tworzenie różnych stylizacji.

Klasyka, a może odważniejsze kolory

Trampki to współcześnie szeroka grupa produktów, wyróżniających się przede wszystkim kolorem. Wśród ich zwolenników znajdują się osoby preferujące:

  • białe trampki, najbardziej tradycyjne i uniwersalne w zastosowaniu,
  • czarne modele dla nico odważniejszych konsumentów,
  • buty w przeróżnych kolorach tęczy, także opatrzone cekinami czy wstążkami.

Białe trampki pasują do praktycznie każdej sukienki. O ich powszechnym zastosowaniu niech świadczy fakt, że niektóre marki produkują takie buty w wersji ślubnej. I nie brakuje panien młodych, zdecydowanych na ich założenie w tym ważnym dla siebie dniu. W takim wydaniu trampki najczęściej występują w nietypowej wersji, zamiast sznurówek mogą mieć wstążki. A gładki materiał ozdobiony jest serduszkami i innymi święcącymi elementami.

Trampki na koturnie lub grubej podeszwie

Konsumentki często kojarzą trampki przez pryzmat butów noszonych na zajęciach wychowania fizycznego w szkole. Współczesna oferta jest o wiele szersza i bardziej zróżnicowana. Modelom o nietypowych kolorach, jak miętowy czy krwistoczerwony towarzyszy obuwie w nieco zmodyfikowanej formie. Na popularności zyskują chociażby trampki na koturnie. To wciąż wygodne buty, które jednak przybierają bardziej kobiecą formę. Idealnie pasują też do sukienek noszonych wiosną i latem. W chłodniejsze miesiące sprawdzą się jako uzupełnienie codziennej stylizacji opartej na jeansach i T-shircie. Dzięki nim strój zyska na kobiecym charakterze. Wyższe buty dodadzą właścicielce kilka wyszczuplających centymetrów. Szukając wygodniejszej, ale wciąż oryginalnej opcji, warto rozważyć trampki na grubszej podeszwie. Obok takich butów trudno przejść obojętnie, można je zatem stosować jako główny dodatek do prostej stylizacji.

Kobieta stawiająca na trampki ma zatem spory wybór modeli, barw i wzorów. Podczas zakupów powinna jednak bezwzględnie zwracać uwagę na jakość. Dobre trampki wcale nie muszą być drogie, zwłaszcza jeżeli poszukiwania przypadną na okres posezonowych wyprzedaży. Można wówczas znaleźć modele sprawdzonych marek w przystępnej cenie. Solidność wykonania i wykorzystanie najlepszych materiałów przełożą się na trwałość butów, które wiele zniosą. I cały czas będą zapewniały komfort chodzenia.